Vitajte na stránke najväčšieho výrobcu záhradných doplnkov z umelého kameňa

Snookball

ManigaAktuality › Snookball

Snookball je svetovou novinkou v malých exteriérových hrách. Vyvinuli sme pre túto hru ihrisko svetovej kvality - Snookball Maniga Style.

Čo je to snookball?

Snookball je nová exteriérová hra, ktorá bola vyvinutá vo Francúzku a postupne získava popularitu na celom svete. Ide o futbalovo-biliardový hybrid, ktorý kombinuje futbalovú techniku s biliardovými pravidlami. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, fyzicky nenáročný a pritom evokujúci zážitok podobný futbalu. Na Slovensku ide o absolútnu novinku. 

Snookball Maniga Style

Snookball nás natoľko zaujal, že sme sa rozhodli pripraviť snookbalové športovisko. Ihrisko z našej produkcie je výnimočnej kvality. Umožňuje celoročnú prevádzku v akýchkoľvek klimatických podmienkach. Má inovatívne technické riešenia, nenáročnú údržbu a vďaka použitým materiálom dlhú životnosť- potrebná je iba pravidelná výmena povrchu hracej plochy a lôpt v závislosti od frekvencie používania. Naše originálne riešenie umožňuje osadenie na spevnený rovný povrch ako aj na nespevnený povrch s čiastočnou nerovnosťou. Ihrisko sa dá kedykoľvek zdemontovať a znova kdekoľvek skompletizovať.  

Snookball je vhodný do rekreačných a športových stredísk, aquaparkov, hotelov, rezidencií, parkov, na námestia, ale aj do súkromných záhrad. Jednoducho všade tam, kde ľudia očakávajú relax a zábavu.

Výrobok má európsky certifikát kvality TÜV SÜD.

Príďte si zahrať

V prípade záujmu si snookball môžete osobne pozrieť a vyskúšať v našom Showroome Maniga v Malženiciach. Tešíme sa na Vašu návštevu.