Vitajte na stránke najväčšieho výrobcu záhradných doplnkov z umelého kameňa

Rastliny by si zvolili SMART kvetináče MANIGA Style

ManigaAktuality › Rastliny by si zvolili SMART kvetináče MANIGA Style

Každý kvetináč je taká malá záhradka. Má svoj ohraničený priestor a ohraničené množstvo zeminy a preto je nevyhnutná pravidelná starostlivosť o rastliny zasadené v kvetináči. Ale nie vždy sme schopní postarať sa o naše rastlinky tak ako by sme si priali.

Novinka roku 2017

SMART kvetináče MANIGA Style  sú úplnou novinkou nielen v našom portfóliu, ale aj na slovenskom trhu. Prichádzame s nimi na základe spätnej väzby našich zákazníkov a po dôkladnom vývoji v našich dielňach. Prvé kusy kvetináčov sme vystavovali už na tohtoročných veľtrhoch v Nitre a v Brne a teraz ich ponúkame aj širokej verejnosti. Kvetináče sú ideálne nielen do súkromných záhrad, ale rovnako aj pre mestá a obce, hotely, reštaurácie a ďalšie prevádzky, kde je potrebné skĺbiť funkcionalitu s estetikou. 

Tri výhody  

Aké výhody prinášajú nové SMART kvetináče v porovnaní s klasickými kvetináčmi z umelého kameňa?

V prvom rade je to zateplovací systém tvorený pridaním špeciálneho tvrdeného polystyrénu s vysokou trvanlivosťou. Ten zabezpečí, že zemina i rastliny budú chránené pred spaľujúcim slnkom i treskúcim mrazom. Stlmia sa tak výkyvy spôsobené zmenami teplôt, čím sa zabezpečí vyrovnanejšie vnútorné prostredie.

Druhou výhodou je možnosť riadeného zavlažovania. V spodnej časti kvetináča je zabudovaná výškovo nastaviteľná trubica, ktorá zabezpečuje výšku hladiny vody pre vytvorenie ideálnych podmienok pre konkrétne zasadené rastliny.

Výnimočná kvalita SMART kvetináčov Maniga Style je dosiahnutá aj použitím špeciálneho vlákno-betónu. Navyše povrch je ošetrený hĺbkovým hydrofobizačným prípravkom, ktorý  odpudzuje vodu a chráni tak korpus kvetináča pred neželaným vlhnutím.  

Široká ponuka veľkostí a farieb

Ponuku SMART kvetináčov Maniga Style tvoria základné tvary štvorca a obdĺžnika v čistých dizajnových líniách, spolu až v 14 veľkostiach. Okrem klasického použitia je možné vyskladať z vybraných veľkostí kvetináčov aj nízky „plôtik“ so „stĺpikmi“ na ohraničenie priestoru. Naše SMART kvetináče ponúkame v týchto základných farebnostiach: hnedá, bledosivá, tmavosivá, zelená, okrová, biela. Ponúkame aj možnosť zákazkovej výroby. V takomto prípade je možné na základe objednávky zákazníka dodať SMART kvetináče v ďalších farebných odtieňoch a veľkostiach.

Dostupnosť

SMART kvetináče MANIGA Style  si môžete osobne pozrieť a zakúpiť v našom showroome v Malženiciach. Ponuku SMART kvetináčov nájdete tiež v našom katalógu na webe maniga.sk. Objednávky prípadne ďalšie informácie získate na týchto kontaktoch: maniga@maniga.sk, 0907 724 406.