Aké sú formy dodania Domácej Pece Maniga

1. Kompletná dodávka a montáž pece našimi pracovníkmi u zákazníka.

Doprava k zákazníkovi. Kompletná odborná montáž na miesto určenia na vopred vami pripravenú murovanú podestu,, alebo na objednaný vozík. Vysvetlenie činnosti a zaučenie do prevádzky a údržby pece. Výhodou je, že všetko budete mať dodané , a vysvetlené odborne zmontované u Vás doma. Nevýhodou je vyššia cena dopravy, (v závislosti od vzdialenosti ) a dlhšia čakacia doba. Príčinou je vyťaženosť našich montážnikov.

Pri vašej objednávke dostane približný termín dodania, ktorý sa po vzájomnej dohode upresní týždeň pred dodaním a montáže pece. Pri upresnení objednávky budem od Vás, vzhľadom na hmotnosť pece požadovať popis prístupovej cesty na miesto určenia pece. Napr. rozmer brány, vzdialenosť z ulice, prípadne schody a iné výškové prekážky. Užitočné bude zaslanie fotky miesta montáže. Štandardná cena montáže je 150eur. + doprava 0,55eur /km ráta sa cesta tam aj späť. Pokiaľ sú závažne sťažené podmienky, cena montáže sa navýši o 10 – 40% Priemerný čas montáže je 2-3 hodiny.

Spôsob platby:

Platiť môžete vopred prevodom na účet. Úhrada musí byť zrealizovaná ešte pred montážou pece.

Platiť môžete v hotovosti v deň montáže pece. Zaplatíte montážnikom po vykonaní montáže.

2. Zmontovanie peci v našej prevádzke a zaslanie k Vám.

Zmontovanú pec si môžete objednať dvoma základnými spôsobmi:

2.1 Ak si objednáte pec aj s vozíkom „Anton“ obr.č.1, bude Vám špedičnou spoločnosťou dodaná špeciálna paleta s komplet namontovanou funkčnou pecou osadenou na vozíku „ANTON“ Pri vyložení u Vás budete potrebovať vysokozdvižný vozík a pomocnú silu na dotlačenie na miesto. Dôležitým predpokladom je prístup so spevneným povrchom a približne rovinatým profilom, ktorý Vám umožní odtlačiť pec na príslušné miesto. Pec môžete začať hneď používať. Pri uvedenej manipulácii budete potrebovať pomocnú silu
Cena za montáž pece v našej spol. je 90 eur

obr.č1

obr.č.2.

2.2 Ak si objednáte pec , ktorú chcete osadiť na vami pripravenú vymurovanú podestu alebo iné vhodné miesto napr. podľa obr.č.2. . Pošleme vám komplet zmontovanú funkčnú pec na základovej doske . Pec Vám dodáme na špeciálnej palete viz. obr.č.3, čo najbližšie k miestu určenia. Keďže jéj celková hmotnosť je cca 500kg, budete potrebovať na vykládku, transport a osadenie pece príslušne mechanizmy. Napr. Auto s rukou, ktoré môže dočiahnuť aj z ulice do dvora. Alebo vysokozdvižný vozík, špeciálny vysokozdvižný paletový vozík, ak máte spevnený povrch. U tejto možnosti treba zvážiť aké sú vaše možnosti manipulácie a prístupových ciest s ťažkým bremenom
Cena za montáž pece v našej spol. je 90 eur

Výhodou je lacnejšia doprava a odborná montáž . Nevýhoda je vykladanie a osádzanie na miesto určenia

Po objednávke pece dostane zákazník približnú informáciu dodania pece. Zároveň mu bude vystavená 50% predfaktúra. Desať dní pred dodaním pece dostane zákazník termín dodania a zároveň aj kompletnú faktúru s 50% doplatkom. Po uhradení faktúry sa zabalená a poskladaná pec s príslušnými dokumentmi odovzdá dopravcovi, ktorý Vás bude kontaktovať a informovať o čase dodania.. Pre urýchlenie môžete kópiu úhrady faktúry zaslať na náš email.

Zodpovednosť za akoukoľvek ujmu na zdraví, alebo škodu na majetku pri manipulácii a montáži Domácej Pece Maniga nesie zákazník.

3. Pec Vám dovezie špedícia a Vy si ju svojpomocne doma zmontujete.

Je to najrýchlejší a najlacnejší spôsob ako vlastniť plne funkčnú pec Maniga. Výrazne sa skráti čas dodania , pretože naši montéri nestíhajú montovať pece a zároveň ušetríte väčšiu sumu. Hlavne sumu za dopravu, keďže platíte iba za pec a špedíciu. Špedícia Vám privezie komplet rozloženú pec, uloženú a zbalenú na palete, aj so všetkými komponentmi. Po prevzatí si ju podľa video návodu doma môžete poskladať.

Ako postupovať? Stačí ak pošlete vyplnený objednávací formulár, alebo zavoláte na našu linku. Následne po vašej objednávke dostanete od nás predfaktúru. Po jej úhrade Vám zašleme približný dátum odoslania vašej pece Maniga. Pošleme Vám prístupový kód na otvorenie návodu na svojpomocnú montáž.

Návod na montáž je veľmi seriózne a precízne prepracovaný. Skladá sa z obrazovo-textovej časti, ako aj detailného spracovaného 20 minútového videa. Poskladanie peci podľa tohto návodu je jednoduché. Pec poskladajú traja chlapi. Informácie s návodom nájdete v časti „Návod na svojpomocnú montáž“.

Domáca Pec Maniga je kompletne navrhnutá, vyvinutá a vyrobená na Slovensku, slovenskými majstrami. Naším zámerom je s pokojom budovať vzťah k zákazníkom založený na korektnosti a vzájomnej úcte. V prípade akýchkoľvek problémov pri montáži, volajte naším technikom na tel. č.0905 696 122. Domáca Pec Maniga, ktorú dostanete, patrí k špičke vo svojej kategórie. Boli by sme veľmi radi, ak nám prispejete recenziou pri užívaní pece, alebo zašlete nejaké foto, ktoré budeme môcť verejne použiť. Veľká vďaka – RASTIEME SPOLU