Hlavná 464 919 29 Malženice

Pondelok – Piatok: 7:00 – 15:30 hod., Sobota: na telefón

Pec MANIGA s jedinečnými vlastnosťami.

Na prvý pohľad sa líši iba vydareným dizajnom, avšak benefity Domácej Pece Maniga sú obrovské.

Pečenie na kameni

Skúsení pekári a gurmáni najviac ocenia pečenie s drevom a na kameni, ktoré dáva pokrmom neuveriteľne lahodnú chuť a buket. Pôsobivá atmosféra samotného pečenia vháňa do nás a našich hostí pokojnú radosť zo vznešenosti okamžiku.

Mobilita

K peci ponúkame kvalitnú pojazdnú konštrukciu, na ktorú sa Domácu Pec Maniga môže poskladať, alebo zakúpiť už kompletnú poskladanú pec na vozíku.

Energetická náročnosť

Energetická náročnosť pece sa nám podarila znížiť na možné minimum. Dosiahli sme to chytrým technickým riešením, ktoré máme chránené technickým vzorom.

Účinnosť

V účinnosti naša Domáca pec Maniga patrí medzi špičku vo svete.

Staňte sa nezávislí.

Pečte, varte, zapekajte, grilujte, sušte tým najčistejším a najprirodzenejším spôsobom s minimálnymi nákladmi.

Rodinná Pec Maniga:

pecman1
  • jednotka na trhu rodinných pecí vo svojej triede
  • vysoká úžitková hodnota
    najlepší pomer – cena /kvalita
  • životnosť pece – je dedičná
  • robustná, tepelná a mechanická odolnosť
  • minimálna spotreba dreva
  • prekvapivo veľká tepelná zotrvačnosť
  • inovatívne a chránené dvojdverové riešenie
  • kompletne ručne vyrobená na Slovensku

Naša firma sa začala zaoberať vývojom a výrobou rôznych zariadení na grilovanie už od roku 2002. Za ten čas sme v rámci strednej Európy obslúžili našimi produktami tisíce spokojných zákazníkov. Záhradné kuchyne, krby a grily sú vysoko kvalitné, dvojplášťové s chráneným dizajnom. Pracujú desaťročia bez porúch. Po dlhodobom štúdiu problematiky, testovania materiálov a technológii, sa náš tím pustil do vývoja Rodinnej Pece Maniga.

Dokonalý detail:

Hlboký cit pre detail a dvadsaťpäť ročné skúsenosti s fyzikálnymi vlastnosťami žiaruvzdorných materiálov nám pri vývoji domácej Pece Maniga umožnili zladiť originálne technické riešenia s elegantným dizajnom, ktorý Rodinná Pec Maniga vyžaruje.

Zo žiarobetónu:

Rodinná Pec Maniga je unikátny výrobok najvyššej kvality. Jej srdce je vyrobené zo špeciálneho žiarobetónu. Okrem toho ju obohacuje inovatívne riešenie, ktoré jej dáva prekvapivo veľké tepelno-akumulačné vlastnosti, a tým aj vysokú úžitkovú hodnotu.

Jej štýl vo Vás evokuje klasickú eleganciu s nádychom moderny. Už len samotný pohľad na „Rodinnú Pec Maniga“ Vás naplní radosťou a pohladí Vám dušu. Nehovoriac o jej originálnom technickom riešení, ktoré Rodinnú Pec Maniga posúva do absolútnej špičky rodinných pecí na trhu v Európe.

Dizajn:

Vnímajte jéj sugestívnu krásu, ktorá Vás očarí a nechajte sa unášať vôňou pečeného chleba, pizze , posúchov, alebo podplamenníkov. Vysušte si huby, šípky, alebo rôzne bylinky. Pozvite priateľov a uverte, že upiecť kozliatko, jahňa, prasiatko, hovädzie, hydinu či ryby, bude pre Vás časom naplneným radosťou a hrdosťou.

Jedinečný výrobok:

Sme skutočne veľmi vďační, že sme mohli uviesť tento jedinečný výrobok na trh. Pevne veríme, že naša Rodinná Pec Maniga, vďaka vášni a láske, s ktorou sme ju tvorili, svojimi minimálnymi prevádzkovými nákladmi a extra silným tepelno-akumulačným výkonom, Vám môže pomôcť prekonávať dnešné a budúce časy. Nech si ich definujete akokoľvek, dodá Vám pokoj, radosť a stabilitu aj vo veľmi – veľmi vzdialenej budúcnosti.

Copyright 2024 ANDROMEDA GALAXY, s.r.o. , WEB & SEO: fgatelier.sk