Hlavná 464 919 29 Malženice

Pondelok – Piatok: 7:00 – 15:30 hod., Sobota: na telefón

Ako objednať

Objednať si ju môžete, po telefóne , e-malom, osobne v našom show roome. Ďalej aj pomocou objednávacieho formulára, ktorý nájdete v sekcie „Cenník“ vypíšete predbežnú objednávku a dáte odoslať. Potvrdenie času a spôsobu dodania Vám príde do troch pracovných dní. V ňom bude aj spôsob platby. V tejto sekcii nájdete všetky variabilné možnosti Domácej pece Maniga aké momentálne ponúkame.

Domácu Pec Maniga dodávame troma spôsobmi (formami)

  • 1. Objednávka s kompletnou montážou a dovozom k Vám domov.
  • 2. Objednávka u nás zmontovanej peci na palete a zaslanej na Vašu adresu.
  • 3. Objednávka rozloženej pece zabalenej so všetkými komponentmi na palete

Pec sa môže poskladať na murovanú alebo betónovú podestu, ktorú si môžete pripraviť svojpomocne. Pozíciu Vašej Domácej pece Maniga si určite podľa Vašich priestorových možností. Tak isto aj dizajn a materiál z ktorého postavíte podestu pod pec, je na Vašej voľbe. Výšku si určite podľa seba, s ohľadom na ľudí, ktorí budú s pecou najčastejšie pracovať. Pre Vašu inšpiráciu na obr.č.1/a, môžete vidieť pec poskladanú na vymurovanej podeste zo siporexu, ktorá je zasieťkovaná a zastierkovaná spolu s betónovou nosnou doskou.

Ak však preferujete flexibilné riešenie, naša spoločnosť ma pre Vás v ponuke kvalitný pojazdový vozík obr.č.2/b, ktorý si môžete objednať a nemusíte stavať podestu. Podrobné informácie o spôsoboch dodania Vašej objednanej pece nájdete v sekcie „Aké sú formy dodania peci.“

obr.č1/a
obr.č1/b

Domácu pec Maniga si môžete objednať v dvoch základných verziách:

1. prevedenie Moderne viz. obr.č.2/a

obr.č.2 /a

2. prevedenie Rustikál viz. obr.č.2/B

obr.č2/b

Farba korpusu:

Môžete si pri objednávke vybrať farbu korpusu, (kopuly), ponúkame 4 druhy nasledujúcich odtieňov, obr.č3/a,b,c,d Upozorňujeme, že skutočné farebné odtiene sú mierne rozdielne od dolu uvedených, z dôvodu skreslenia displeja. Ak si nevyberiete z ponúkaných odtieňov, môžete si Vami preferovaný odtieň dať namiešať a kúpiť v predajni farieb vo vašom okolí. Aplikovať farbu doporučujeme podľa pokynov našich odborníkov. Podmienkou je použiť výhradne silikónovú fasádnu farbu.

Dvierka:

Vonkajšie dvierka , teda dvierka s prieduchmi ponúkame s označením „A1″v štandartnej výbave v čiernom prevedení obr.č.4/a s kovovou zdobenou rúčkou.
Dvierka „A2“ ponúkame v nadštandardnej výbave v nerezovom prevedení obr č.4b s tepelným chráničom.
Pokiaľ mate záujem o gravírované dvierka s Čičmanským motívom obr.č.4c označenie„A3“ gravírujeme iba na nerezové dvierka „A2“ za doplatok.

A2. obr.č.4/a
A3. obr.č.4/b
A1. obr.č.4/c

Vnútorné dvierka ponúkame v základnom čiernom prevedení bez izolácie obr.č5/a s označením „B1“

Veľmi kvalitné, tepelne izolované dvierka v čiernom prevedení , obr.č.5/b, „B2“ v čiernom prevedení s kovovou rúčkou obr.č.5/b. dvierka sú vyplnené kvalitnou biologický nezávadnou žiaruvzdornou výplňou.

B1. obr.č.5/a

Komín:

Komín fi150mm v 500mm, plus protidažďová manžeta a strieška komína je súčasťou štandardnej dodávky celej pece. Môžete si vybrať komín nerezový obr.č.6/a označenie K1, alebo komín čierny obr.č.6/b s označením K2. Prípadná potreba akýchkoľvek ďalších komínových dielcov je potrebné objednať zvlášť, pretože tie už nie sú základnou výbavou pece. Komponenty, ktoré možno doobjednať sú aj s popisom na obrázkoch dolu.

K1. obr.č.6/a/a

Copyright 2024 ANDROMEDA GALAXY, s.r.o. , WEB & SEO: fgatelier.sk